Kosmetika PHYRIS

skipmenu

  • Kosmetika Phyris
  • Kosmetika PHYRIS
    Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
  • Celulitida
    Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
  • Chcete zhubnout?
    Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Kosmetika PHYRIS se hodí díky své široké nabídce a intenzivní péči nejen pro potřeby profesionálních kosmetických salónů a studií, ale je vhodná i pro domácí použítí. Kosmetika PHYRIS profesionálně pečuje o pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a osobní preference.

Kosmetika PHYRIS je více než vhodá na přístrojové ošetření

S kosmetikou PHYRIS jsme začali aktivně pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť. "My i naše klientky jsme s kosmetikou PHYRIS nadmíru spokojeni a proto nezbývá než tuto kosmetiku doporučovat a chválit." Především můžeme doporučit řadu HYDRO ACTIVE pro dlouhodobou hydrataci pleti.

Phyris hyaluron

PHYRIS HYDRO ACTIVE Okamžitá a dlouhodobá hydratace

Pleť je skvěle hydratována a zároveň jsou vypnuty jemné vrásky způsobené dehydratací. Ať už je to 24-hodinový krém, koncentrát, kapsle nebo maska, všechny tyto produkty mají stejný cíl – okamžité a dlouhodobé zvlhčení pokožky. Nové složení s hyaluronovou kyselinou doplňuje vlastní zásoby vody v pleti.

Základní filosofie kosmetiky PHYRIS:

1 KROK | ČIŠTĚNÍ

Základem kosmetické péče PHYRIS je čištění, protože pouze na dokonale čisté pleti můžou další přípravky plně rozvinout svůj pěstící efekt a účinek. Kosmetika PHYRIS vyniká zejména na příjemnou texturou a hloubkovým čištěním. Vybrat si můžete ze široké nabídky produktů jako jsou gely, mléka, krémy, vody i pěny. Pro hluboké čištění jsou pak vhodné produkty s abrazivním a enzymatickým peelingem.

2 KROK | AKTIVACE

Aktivace tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS a spočívá v aplikaci aktivátoru SOMI, který otevře receptory v pokožce. Následně je další péče výrazně efektivnější, lépe snášena a má mnohem delší účinek.

3 KROK | PÉČE

Jakmile je pleť důkladně vyčištěna a aktivována, je pokožka připravena na další péči. Nabídka kosmetiky PHYRIS je dostatečně široká a variabilní na to, aby vyhovovala každému typu pleti a rozdílným potřebám věku.

Ocenení značky PHYRIS v roce 2012

Značka PHYRIS pravidelně obsazuje přední příčky nejen v prodeji kosmetiky, ale i v různých soutěžích. Naposledy PHYRIS získala ocenění v prestižní soutěži BEAUTY AWARD FORUM 2012 v kategorii pleťová péče.

oceneni-2012

1. místo v prestižní soutěži BEAUTY AWARD FORUM 2012

Kosmetická studia, Wellness a SPA centra zvolila PHYRIS nejoblíbenější značkou profesionální kosmetiky! Názory předních specialistů, nakonec dostaly PHYRIS na stupínek vítězů. Mezinárodní společnost sídlící v Augsburgu, získala prestižní ocenění díky svým značkám PHYRIS Premium Spa Cosmetics a Arabesque.

Cena za 1. místo Beauty Award Forum 2012 byla předána panu Dr. Michaelu Grandelovi  při slavnostním předávání cen v Baden-Badenu.

1. místo - PHYRIS
2. místo - Linde Eckstein GmbH & Co. KG
3. místo - Babor Cosmetics

tomenu