Ošetření platinou

skipmenu

 • Kosmetika Phyris
 • Kosmetika PHYRIS
  Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
 • Celulitida
  Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
 • Chcete zhubnout?
  Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Ošetření platinouOmlazení platinou

Proč je platina považována ze nejcennější kov?

Říká se, že platina se dostala na Zem před dvěma miliardami lety, sprškou meteorů a je tak vzácná, že na těžbu třech gramů je třeba vytěžit jednu tunu železné rudy. Ludvík XVI. Vyhlásil platinu za jedinný kov, hodný krále.

Dlouho oceňovaná pro svou čistou bílou krásu, je dokonalým doplňkem diamantů a jiných vzácných kamenů. Je vhodná k výrobě šperků, ale vzhledem k jedinečným vlastnostem, se začala využívat i v jiných oborech.

Co vedlo k využití platiny v kosmetice?

Platina je neocenitelná složka v kosmetických výrobcích, která se staví proti známkám času. Novým způsobem umožňuje zachování přirozené krásy a zářivost pleti.

V rámci výzkumu v nové oblasti využití vzácných kovů vědci zjistili, že platina, která disponuje schopností vázat se s lidskou pletí, prokazuje neporovnatelné omlazující účinky.

Jak platina omlazuje pleť?

Koloidní platinový roztok, vytvoří v epidermis rovnováhu, která tak pleti umožňuje nejefektivnější průběh všech důležitých funkcí. Platina vytváří na povrchu pleti ochranný film, který zabezpečuje pleti optimální úroveň hydratace a zvyšuje její schopnost co nejefektivněji přijímat výživné minerály,tzv. elektrolyty, které nesou elektrický náboj. Toto působení, umožňují částečky záporně nabité platiny v koloidním platinovém roztoku.Ten působí jako jedinečný elektronový dárce a pomáhá zachovat správnou elektrickou rovnováhu pleti.

Proč je elektrická rovnováha pleti důležitá?

Ideální elektrolytová rovnováha umožňuje buňkám absorbovat výživné látky efektivněji a vylučovat škodlivé látky. To je důležité pro zachování správné energie. Rovnováha energie zlepšuje kromě toho hydrataci pleti, přestože vytváří na povrchu pleti ochranný štít, který připomíná přirozenou hydratační barieru mladé pleti. Znamená to také, že pleť je lépe chráněná před volnými radikály, vlivy prostředí a jinými škodlivými vlivy, které přispívají ke vzniku známek stárnutí.

Platinové NANO částice:

 • Vykazují antioxidační vlastnosti, odstranění aktivního kyslíku. Aktivní kyslík je jednou z hlavních příčin stárnutí pleti, stařeckých skvrn, vrásek, atopické dermatitidy v důsledku zničení normálních kožních buněk.
 • Udržují rovnováhu a hydrataci pleti.
 • Udržují čistotu pleti a zabraňují množení bakterií.

Platina - ošetření pro mužePlatina - vhodné ošetření pro muže

Platina – nanotechnologie

Fascinující nanotechnologie s aktivní platinou má bezkonkurenční anti-aging omlazující účinky, neboť informace o žádoucí regeneraci pleti je transportována bezprostředně přímo do buněk. Platina je hypoalergenní. Zčervenání, podráždění a drobná zranění jsou rychle redukovány restrukturačním efektem platiny. Kožní bariéra a v důsledku celá pleť se stávají odolnějšími.

Nanočástice jsou nepředstavitelně malé, což je předurčuje k použití v kosmetice podobně jako v medicíně k transportu aktivních látek přímo skrze buněčnou stěnu. Drobné částečky vnášejí aktivní látky nepatrnými kanálky přes buněčnou stěnu, což by bez nanotechnologie bylo nemyslitelné.

Kosmetine™:

Přírodní anti-aging omlazující biopolymer je koncipován speciálně pro citlivou pleť. Klinické studie prokázaly absolutní efektivitu při redukci vrásek, zlepšení elasticity, zvýšení obsahu vlhkosti a posílení kožní bariéry.

Ion-moist™:

Tato aktivní složka zabezpečuje 24-hod hydrataci, zadržuje vodu v pleti a je optimálně vyladěna pro potřeby a strukturu pleti.

Whisky:

Je bohatá na minerální látky jako sodík, draslík, hořčík a vápník; zlepšuje imunitní systém kůže a zklidňuje a urychluje hojení drobných podráždění po holení.

Ošetření trvá cca 60 minut.
Ceny se pohybují od 1 000 Kč za proceduru.

Poptávka

tomenu