Kmenové buňky - švýcarské jablíčko

skipmenu

 • Kosmetika Phyris
 • Kosmetika PHYRIS
  Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
 • Celulitida
  Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
 • Chcete zhubnout?
  Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Omlazení pleti

Nabízíme vám profesionální kosmetické ošetření založené na principu rostlinných kmenových buněk z odrůdy švýcarského jablka.

Tento program kosmetického ošetření stárnoucí nebo časem poničené pleti má za cíl navrátit pleti její přirozenou svěžest a jas.

Významná technologie s viditelnými výsledky již po prvním sezení, a to díky svému složení s vysokým obsahem kmenových buněk. Ty jsou extrahovány z odrůdy švýcarského jablka Uttwiler Spätlauber, které je velmi ceněno pro své mimořádné vlastnosti v oblasti buněčné obnovy.

Zárodečné buňky této odrůdy mají nevídané vlastnosti. Laboratoře Selvert je začaly využívat v nové řadě CELL VITALE proti stárnutí. Zároveň mají zárodečné buňky jablek vliv na zárodečné buňky pleti.

Aktivní látky:

 • Kmenové jablečné buňky (Uttwiler Spätlauber) - pochází ze speciální odrůdy švýcarského jablka a byly ceněné kvůli své trvanlivosti a odolnosti již v 18 století. Složení těchto buněk je bohaté na proteiny, které chrání kmenové pleťové buňky. Prodlužuje jejich životní cyklus a chrání je proti vnějším škodlivým vlivům.
 • Ovaliss - obnovuje a modeluje kontury obličeje díky vysokému obsahu glaucinu, což je polyfunkční molekula, která redukuje tuk, nahromaděný v těchto oblastech.
 • Vitamíny A, E, C, B3, B5, B6 - chrání pleť proti volným radikálům, aktivuje kolagenová vlákna. Chrání pleť proti předčasnému stárnutí a ochablosti. Dodávají pleti antioxidanty, hydratují a zvláčňují.
 • Avokádový olej - obsahuje vitamíny A,D a E. Avokádový olej důkladně vyživuje zvláčňuje a změkčuje pleť.
 • Extrakt ze semene koňského kaštanu - napomáhá cirkulaci krve a má velmi efektivní ochranný faktor, který chrání pleť proti volným radikálům.
 • Organický křemík ( Silanetriol arginate) - je velmi efektivní při redukci jemných ale i hlubokých vrásek, zabraňuje ztrátě pružnosti pleti.

Byli jsme v TV pořadu SUPERMÁMA a rozebírali novinky roku 2013:

jablíčko

Poptávka

tomenu