Hydro Lifting - intenzivní hydratace a omlazení pleti

skipmenu

 • Kosmetika Phyris
 • Kosmetika PHYRIS
  Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
 • Celulitida
  Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
 • Chcete zhubnout?
  Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

hydrolifting

Hydro lifting jak už sám název napovídá je metoda intenzivní hydratace pleti. Tato metoda byla vyvinuta tak, aby unikátní látky - kyselina hyaluronová a glycerol, ve velmi krátné době zlepšily kvalitu pleti právě díky rychlé rehydrataci.

Hydro lifting pleť okamžitě vypne, obnoví elasticitu kůže, navrátí pružnost a zároveň jsou viditelně odstraněny kruhy pod očima. Díky tomu, že hydro lifting dodá do horních vrstev kůže dostatek látek s mimořádnou hydratační kapacitou, se pokožce navrátí mladistvý vzhled, po kterém všechny ženy tolik touží.

Pro koho je hydrolifting vhodný?

Metoda zvaná hydro lifting je vhodná k prevenci stárnutí a k doplnění výživných látek u stárnoucí pleti. Obecně se doporučuje tato metoda aplikovat po třicítce, kdy má hydrolifting optimální preventivní anti-agign efekt a zároveň zamezuje rozvoji vrásek, ztrátě jasu, tonu, pružnsoti a pevnosti. S přibývajícím věkem se totiž snižuje i hydratační kapacita pleti, obsah kyseliny hyaluronové v pokožce klesá a je výhodné využít možnosti hydro liftingu s omlazujícím efektem, který pleti dodá vše potřebné tak, aby nemuselo dojít ke vzniku vrásek.

Jak hydro lifting funguje?

Pouhá mechanická korekce vrásek botulotoxinem, ošetření laserem, IPL či dermální výplní nezlepší kvalitu pleti. Pro zastavení stárnutí je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí. Pro znovuobnovení pružnosti pokožky se používá výše zmíněná kyselina hyaluronová, jejíž množství se snižuje cca o 6 % za 10 let. Mezi další látky patří vitaminy, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty a minerály. Jejich přímé injekční podání do podkoží přináší dramatické omlazení pleti až o desítku let.

Čím se liší hydro lifting od podání kyseliny hyaluronové klasickým způsobem?

Nový způsob spočívá v rovnoměrném podání pod kůži celého obličeje. Tím velmi rychle doplníme léty ztracenou kyselinu hyaluronovou a obnovíme vlhkost – hydrataci pleti na mladistvou úroveň. Současná aplikace biologicky účinných látek podpoří novotvorbu kolagenu. Okamžitý účinek kyseliny hyaluronové je viditelný ihned po aplikaci.

V dalších 2 - 3 týdnech se pleť dokonale vypne, prozáří, vyhladí a zpevní. Účinek je pak srovnáván s chirurgickým liftingem a nazýván jako hydro lifting.

Byli jsme v TV pořadu SUPERMÁMA a rozebírali novinky roku 2013:

Hydro lifting postup při ošetření:

 1. Uvolnění lymfatických uzlin.
 2. Lymfodrenáž obličeje a dekoltu.
 3. Vyčištění pleti obličeje a dekoltu čistící pěnou pomocí speciálního nástavce, který krátkými rychlými tahy dokonale vyčistí a vypne pokožku.
 4. Na obličej a dekolt aplikujeme štětečkem enzimatický peeling, který následně zapracujeme do pleti stejně jako čistící pěnu.
 5. Obličej a dekolt otřeme tamponkem s micerálním roztokem a na pleť naneseme ampulku séra kolagenu, kyseliny hyaluronové, liser séra a kmenových buněk. Toto sérum následně pomocí speciálního nástavce (tzv. šnečku) zapracováváme do pleti a liftujeme celý obličej a dekolt. Na závěr této fáze vmasírujeme ještě kapsličku kyseliny hyaluronové.
 6. Následně aplikujeme hydratační pleťovou masku.
 7. V posledním kroku aplikujeme na obličej a dekolt vysoce hydratační krém s kmenovými buňkami či remodelačním efektem.

Následující ošetření je doporučeno s odstupem 2–4 týdnů. Udržovací péče je vhodná každých 3–6 měsíců.

Poptávka

tomenu