Hubnutí zevnitř i zvenku

skipmenu

  • Kosmetika Phyris
  • Kosmetika PHYRIS
    Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
  • Celulitida
    Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
  • Chcete zhubnout?
    Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Mnoho lidí za svou nadváhu, problematické partie a různé nemoci NEMŮŽE!!

Hubnutí zevnitř i zvenkuJSTE TO I VY?

Chcete zhubnout sami nebo chcete pomoci svým přátelům, kteří se nadváhou trápí a chtějí své proporce zredukovat?

Vstupní konzultace

Domluvte si u nás vstupní konzultaci, která je samozřejmě bezplatně, při níž společně probereme vaše problémy, zdravotní stav a následné možnosti hubnutí.

Program hubnutí ZEVNITŘ i ZVENKU připravujeme individuálně na míru kažého klienta, kdy dosažené výsledky monitorujeme a řešíme případné problémy.

V pragmu hubnutí se stáváme vaším "partnerem", "trenérem", "dietologem" a hlavně vaším "poradcem" pro hubnutí a celkovou očistu organismu tak, aby vaše výsledky byly co nejlepší a hlavně trvalé.

Po vstupní konzultaci, probíhá komplexní diagnostika těla, kterou přesně zjistíme složení vašeho těla, stav vašeho organismu a inforamce o vašem životním stylu.

Osvědčený program redukce váhy

Měření  a dorovnání pH - V překyseleném těle se velice špatně odbourávají tukové zásoby. Je třeba dorovnat pH na správnou hladinu. Při jakémkoliv hubnutí dochází k výraznému překyselení vnitřních orgánů a tím i k zastavení redukce váhy - hubnutí.

Diagnostika celého těla - trvá cca 30-50 minut - Analyzují se procentuální zastoupení  jednotlivých tkání  - tuků (vnitřních i celkových), svalové tkáně, obsahu vody a celkového zdravotního stavu.

Navržení hubnoucího programu - Po diagnostice navrhujeme individuální plán ošetření. Klient si může zvolit kombinace navrhovaných ošetření. Zevnitř, zvenku nebo celkové kombinace, která u nás má ty nejlepší výsledky.

Samotná redukce váhy:

Rozděleno do třech jednoduchých fází, které se střídají po 7, 10 nebo 14 dnech.

I. fáze - přípravná

V první přípravné fázi se snažíme vyrovnat pH organismu na optimální hodnoty (pH 6,8 - 7,4) a tím připravujeme tělo na redukci tuků. Tato fáze je velmi důležitá a neměla by být podceňována, protože pokud není tělo na redukci váhy a hubnutí dostatečně připraveno, může pak tuky odbourávat mnohem pomaleji a hrozí tzv. JoJo efekt.

V této přípravné fázy se již klienti učí některým zásadám zdravého životnho stylu. Můžou se konzumovat "všechny" potraviny mimo 4 druhů s vysokoglykemickým indexem jako jsou brambory, rýže, výrobky z bílé mouky a těstoviny. Dále se snažíme s klienty zvýšit jejich pitný režim na optimální příjem 0,4 l na 10 kg váhy.

II. fáze - redukční

V této fázi redukujeme tuky. Konzumujeme pouze ovoce a zeleninu. Aby tělo nestrádalo a bylo rovnoměrně zásobováno všemi minerály vitamíny, doporučujeme lahodný nápoj, který zajišťuje přísun všech potřebných živin nezbytných pro celkovou funkci organismu.

III. fáze - harmonizační (relaxační)

V této fázi konzumujeme všechny potraviny kromě 4druhů vysokoglykemických potravin jako jsou brambory, rýže, výrobky z bílé mouky a těstoviny. Dodržujeme pitný režim cca 0,4L na 10kg váhy.

Cílem programu je nejenom redukce váhy, ale zejména celkové zlepšení zdravotního stavu a vitality.

Pokud nám budete důvěřovat a po dobu 2-3 měsíců poslouchat, tak očekávejte redukci váhy o cca 10% ze své stávající hmotnosti.

Cena programu je maximálně 70Kč/den. Kúra trvá 2,5 -3 měsíce.

Chcete zhubnout a myslíte to vážně, tak nás kontaktujte a my zaručujeme, že budete mít trvalý úspěch v redukci váhy a proporcí, obohacený o celkové zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Neváhejte a kontaktujte nás ihned po rozhodnutí. Nebo pošlete sms ve tvaru "chci zhubnout" na telefon 602 158 519 - aktivně se Vám ozveme a vše potřebné vysvětlíme.

Poptávka

tomenu