Celulitida a její redukce

skipmenu

 • Kosmetika Phyris
 • Kosmetika PHYRIS
  Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
 • Celulitida
  Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
 • Chcete zhubnout?
  Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

Celulitida - největší strašák každé ženy!

Celulitida je způsobena špatnou funkcí lymfatického systému, hromaděním tuku v podkoží a stárnutím podkožního vaziva. Pomerančová kůže neboli celulitida bezesporu představuje velký problém, a to nejen pro ženy trpící nadváhou, ale i pro hubené a mladé dívky, které začíná celulitida nejčastěji trápit již v období prvních hormonálních změn jako je puberta a dospívání.

Dalšími mezníky, kdy se začíná celulitida objevovat, je období těhotenství či přechodu. Celulitida vzniká ve velké míře přávě díky ženským hormonům. Když se k tomu pak přidá nesprávné stravování, málo pohybu a celkově špatná životospráva, tak přichází ona nenáviděná celulitida a nastává otázka, co s ní?

Byli jsme v pořadu "SAMA DOMA" a řešili téma celulitida:

Hlavní příčiny celulitidy a její redukce

Celulitida není jen jedna – existuje více druhů!

Celulitidu a její projevy lze řadit do třech až pěti typů (stádií). Prvním stádiem je tzv. tuková celulitida, která vzniká díky nechtěným tukovým polštářkům a lze ji také nazývat „celulitida měkká“. Další typ celulitidy je spojován se zadržováním vody a nedostatečným vylučováním toxinů – jedná se o tzv. „infiltrovanou celulitidu“. Tato celulitida je na povrhu většinou pružná. Nejtěžším stádiem je pak celulitida fibrózní, která má za následek ztuhlé až ztvrdlé oblasti, které mohou být i velice bolestivé.

Celulitida a její hlavní příčiny:

Mezi hlavní příčiny, kdy celulitida vzniká patří genetická dispozice a stárnutí, hormonální antikoncepce, Hormonální změny, jako je puberta, těhotenství či přechod. Málo pohybu, nevyvážená kalorická strava a nadváha, kouření, alkohol a stres a překyselení organismu.

Jak bojovat proti celulitidě?

Rádi vám pomůžeme a odborně poradíme. Máme k dispozici velmi účinné přístrojové vybavení a dlouholeté zkušenosti v této oblasti. V našem Centru zdraví a krásy používáme několik hi-tech přístrojů, s jejichž pomocí pomocí řešíme celý problém komplexně dle potřeb jednotlivce - využíváme osvědčeného postupu léčebného konceptu, který nese název "Diferencované ošetření celulitidy".

 • Diferencované ošetření celulitidy

  Léčebný koncept:

  Léčebný koncept patentovaného "Diferencovaného ošetření celulitidy" je založen na nadstandardně široké škále speciálních přístrojových procedur a metod, při kterých dochází k pročištění lymfatického systému, aktivaci štěpení tukových buněk, zpevňování podkožního vaziva a cévnímu tréninku.

  Více

  Hledáte spolehlivého partnera pro boj s celulitidou? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.

   

  Celulitida a její redukce

Byli jsme v TV pořadu SUPERMÁMA a rozebírali novinky roku 2013:

Poptávka

tomenu