Anticelulitidní kosmetika

skipmenu

  • Kosmetika Phyris
  • Kosmetika PHYRIS
    Nově jsme začali pracovat a využívat i při přístrojových procedurách v péči o pleť oceněnou kosmetiku PHYRIS.Více
  • Celulitida
    Objevila se u vás celulitida? Pomůžeme vám s efektivní redukcí celulitidy pomocí kombinací několika procedur.Více
  • Chcete zhubnout?
    Objednejte se na konzultaci, při které shodnotíme současný stav organismu a probereme s vámi možnosti hubnutí pomocí procedur a správné životosprávy.Více

Logo salony-vybaveníZAKLÁDÁTE VLASTNÍ STUDIO? Odborně Vám poradíme a dokonale zaškolíme. www.salony-vybaveni.cz


tomenu

“buďte krásná i doma…”

Aplikace přípravků účinně stimuluje mikrocirkulaci v pokožce, podporuje vyhlazení, zdokonaluje její kontury. Pravidelná aplikace anticelulitidní kosmeceutiky činí 25-30% z garantovaného výsledku ošetření.

STYLER CRÈME

STYLER CRÈME

Je speciální masážní lymfodrenážní krém, ktorého cílem je aktivace lymfatického systému, prevence vzniku celulitidy a její zmírnění. V lehčích případech i její odstranění. Styler Crème působí příznivě na žilní systém a zpomaluje vznik křečových žil.

ZIMT CRÈME

ZIMT CRÈME

Je speciálním produktem při diferencovaném ošetřování celulitidy určen k profesionální aplikaci v kosmetickém centru ale i k domácímu použití, pro celkové zlepšení vzhledu pokožky. Extrakt z břečťanu, skořicový, zázvorový olej a olej z lískových oříšků jsou známé svými odvodňovacími vlastnostmi. Pokožka je tak hladší.

AE-STICK

AE-STICK

Lokálně podporuje vnitrobuněčné spalování depozitních tuků, ke kterému dochází zvýšeným příjmem kyslíku do tkáně. Depozitní tuky jsou usazeniny tuků v tkáni.
Sbírají se především v částech těla jako jsou stehna, hýždě, břicho, boky a paže. Ae-stick se aplikuje rolovací kuličkou lokálně na postižená místa jednou denně.

ALPHA MOUSSE

ALPHA MOUSSE

Je přípravek ve formě pěny k zpevnění ochablé pokožky na vnitřní a vnější straně stehen, rukou, břicha a hýždí. Zvlášť je vhodný jako doplněk po ošetření celulitidy, nebo po redukční dietě.

STYLER FORMULA

STYLER FORMULA

Je reparační a regenerační preparát k zpevnění ochablé pokožky celého těla. Ampulky Styler Formula obsahují hodnotná bio-aktivní séra s organickým extraktem. Mají schopnost urychlovat růst a dělení buněk. Je vhodný na ošetření strií a jizev.

RELAX BALM

RELAX BALM

Speciální přípravek k osvěžení a revitalizaci pokožky, vhodný po zvýšené námaze, sportu, nebo dlouhé chůzi. Chladí, uvolňuje a podporuje žilní a lymfatický tok. Efektivně působí proti otokům nohou. Aplikace Relax Balmu je praktická díky rolovací kuličce, může se nanést i přes punčocháče bez toho, aby zanechal fleky.

BODY BALM CASHMERE

BODY BALM CASHMERE

Je ideálním ošetřením i zvlášť citlivé nebo namáhané pleti. Chrání před vysycháním, odbourává usazeniny z pokožky a slouží jako prevence proti stárnutí. Body Balm je záměrně lehce parfemován.

BODY PEELING

BODY PEELING

Je ideální péče pro jakýkoliv typ pokožky těla i zvlášť citlivé. Obsahuje drobné kulaté brousící částečky k šetrnému odstranění zrohovatělé vrstvy kůže, což umožňuje následujícím účinným preparátům dobře proniknout do pokožky.

STYLER LIQUID

STYLER LIQUID

Obsahuje jemné čistící substance z rostlinných surovin. Pokožku jemně, ale účinně zbavuje nečistot, aniž by došlo k poškození ochranné vrstvy kůže. Jeho složky mají antibakteriální účinky.

Poptávka Ceník

Body Factory

Typ ošetření Doba trvání v minutách
Cena v Kč
Akční ceny
v Kč
Lymfodrenáže
Podtlaková lymfodrenáž - Vacustyler 20 400
200
30 500
300
40 600
400
Tlaková lymfodrenáž - Slide Styler 20 200
30 300
40 400
Formování postavy - pasivní
Kryolipolýza - jedno nasátí 60 5 000
1 499
Kryolipolýza - dvě nasátí 120 8 000
1 990
Radiofrekvence 40 1 500
999
Kavitace 30 1 500
999
Vacupress 45 500
Zpevňování ultrazvukem
cca 15    
Myostimulace - Lipolýza
40 500
Body Wrapping 40 500
Odstranění celulitidy Počet návštěv Průměrná cena za 1 návštěvu
Soubor ošetření zaměřený na celulitidu I. stupeň 6 1 000 - 1 500
II. stupeň 10
III. stupeň 15

KOMPLETNÍ CENÍK ZDE >>

tomenu